top of page

KURUMLARA ÖZEL OYUN TASARLAMA

Şirketler ve kurumlar için kurum tarihçesini vurgulamak, şirket kültürünü kuvvetlendirmek ve pazarlama çalışmalarını desteklemek amaçlı özel oyun tasarlama hizmetleri vermekteyiz. Çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz kuruma özelleştirilmiş oyunlarla şirketlere bağlılığı ve aidiyeti arttırmayı hedefliyoruz. Kurumunuzun adıyla özdeşleşebilecek oyunlarla marketing çalışmalarınıza olumlu katkılar sağlıyoruz.

Fikirlerin Duvar

OYUN İLE 

PAZARLAMA

Bilindiği üzere, tüm dünyada artık klasikleşen pazarlama teknikleri, yerini yaratıcı yeni yöntemlere bırakmaktadır. Günümüzde bu yöntemlerin başında da gizli pazarlama (stealth marketing) gelmektedir. Bu aşamada oyunlar, kurumlar için mükemmel bir pazarlama enstrümanı olarak kullanılabilmektedir. Koz Oyun, kurumların faaliyet yapısına en uygun oyun planlamasını yapmakta ve marka tanınırlığının artırılmasını sağlamaktadır.

oy

OYUNLAŞTIRMA

Oyunlaştırma, oyun öğeleri ve oyun tasarımının oyun olmayan alanlarda kullanılmasıdır.

Şirketler ve kurumlar için pazarlama, satış, eğitim gibi süreçlerin verimliliğini arttırmak ve şirket kültürünü geliştirebilmek adına oyunlaştırma hizmetleri vermekteyiz.

 

Oyunlaştırma kavramının temellerini oluşturan 10 adımı uygulayarak istekleriniz doğrultusunda gerekli prototipleri oluşturup son ürün hizmeti veriyoruz.

OYUNLAŞTIRMA ADIMLARIMIZ

HEDEF BELİRLEME

DAVRANIŞ BELİRLEME

HEDEF KİTLE TANIMLAMA

FİKİR BULMA

KURALLARI BELİRLEME

ÖDÜL SİSTEMİ KURMA

OYUN MEKANİĞİNİ TASARLAMA

TEST - GERİ BİLDİRİM - ITERASYON

OYNATMA VE TAKİP ETME

İYİLEŞTİRME

bottom of page